Betoniarka MAN TGA biało-zielona
Symbol: BR-02739
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 214.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02739
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 214.00
Betoniarka MAN TGA biało-zielona
Doskonała zabawka edukacyjna, której głównymi cechami są:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02739 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Betoniarki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Zielony Biały |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 25.5 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |