Ciężarówka MAN TGA z przyczepą i ładowarką teleskopową
Symbol: BR-02774
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 383.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02774
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 383.00
Ciężarówki z przyczepami są często używane do wykonywania ciężkich zadań transportowych, takich jak transport dużych maszyn budowlanych. Ta ciężarówka z przyczepą MAN TGA przewozi ładowarkę teleskopową Manitou MT633.
Ciężarówka posiada w pełni funkcjonalną naczepę, składane podpory i ruchome rampy. Dołączony do zestawu manipulator teleskopowy Manitou ma wysuwane ramię teleskopowe o regulowanej wysokości oraz wyjmowane wiadro.
MAN TGA:
Ładowarka teleskopowa Manitou:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02774 |
| Rodzaj | Ciężarówki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | ABS |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Długość | 86 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|