Koń na kiju Hobby Horse HOPPIHORSE A4 beżowy
Symbol: M01A401
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 214.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M01A401
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 214.00
Koń na kiju Hobby Horse HOPPIHORSE A4
Starannie wykonana kolekcja HOPPIHORSE SPORT EDITION jest idealna zarówno do zabawy, jak i do treningów oraz profesjonalnych zawodów. Hobby Horsy przeznaczone są dla miłośników koni, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności jeździeckie i pasję do sportu, jakim jest HOBBY HORSING.
W kolekcji HOPPIHORSE dostępne są aktualnie dwa rozmiary. Wybór uzależniony jest od indywidaulnych preferencji. Hobby Horse w rozmiarze A4 jest mniejszy oraz lżejszy. Dzięki temu sprawdzi się dla młodszych zawodników i do skoków przez przeszkody.
Hobby Horse jest zapakowany w dedeykowanym kartoniku prezentowym. Gotowy do użycia po wyjęciu z opakowania!
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
M01A401 |
| Marka | Inne |
| Rodzaj | Pluszak na kiju |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Materiał | Plusz Drewno |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Kolor | Beżowy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Waga | 0.85 kg |
| Wysokość | 64 cm |
| Szerokość | 24.5 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 58,8 x 12,2 x 26,3 cm |