Koparka 25cm w pudełku
Symbol: 01621
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 25.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 01621
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 25.00
Koparka 25cm w pudełku
Pojazd w pełni funkcjonalny mechanicznie
Posiada chowaną kabinę
Produkt w kartonie
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
01621 |
| Rodzaj | Koparki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czarny Żółty |
| Długość | 25 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 14 cm |