Koparka 35 cm
Symbol: 04151
Dostępność: Średnia dostępność 15 szt.
Cena: 32.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04151
Dostępność: Średnia dostępność 15 szt.
Cena: 32.00
Super kolorowa koparka z obrotową częścią górną i nieruchomą podstawą. Pojazd posiada 2 osie i blokadę części obrotowej. Za kabiną znajduje się rączką do wygodnego sterowania pojazdem. W kabinie jest figurka kierowcy. Pojazd ma 35 cm długości.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04151 |
| Rodzaj | Koparki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 35 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 32 cm |