Ładowarka kołowa Schaffer z akcesoriami
Symbol: BR-02192
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 97.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02192
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 97.00
Bruder 02192 Ładowarka Schaffer Hoflander 2034 z akcesoriami rolniczymi
Posiada typowe dla zabawek Brudera walory:
Do zabawy w domu i na zewnątrz.
Doskonała zabawka edukacyjna, której głównymi cechami są:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02192 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czerwony |
| Długość | 29.5 cm |
| Szerokość | 9.6 cm |
| Wysokość | 15.7 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |