Lena Worxx Spychacz Liebherr 48 cm w pudełku
Symbol: 04612
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 101.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04612
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 101.00
Worxx Buldożer z ruchomą łyżką - w kartonie.
Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04612 |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Biały Szary Żółty |
| Długość | 48 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 50 x 20 x 24 cm |