Łódź policyjna Boazz
Symbol: 04723
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 14.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04723
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 14.00
Łódź policyjna Boazz
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04723 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Łódki Policja |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Niebieski Biały |
| Długość | 36 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Figurka |