Minikoparka Caterpillar
Symbol: BR-02456
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 155.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02456
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 155.00
Minikoparka Caterpillar
Minikoparka Caterpillar jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z wyokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02456 |
| Rodzaj | Koparki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 40.9 cm |
| Szerokość | 16.3 cm |
| Wysokość | 40.9 cm |