Model plastikowy Okręt wojenny Bismarck
Symbol: 05098
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 99.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 05098
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 99.00
Okręt wojenny Bismarck
Niemiecki okręt pancernik z czasów II wojny światowej.
Plastikowy model do sklejania Revell, nie zawiera w komplecie farb i kleju.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
05098 |
| Rodzaj | Statki |
| Skala | 1:700 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 12 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 295 |
| Długość | 35.9 cm |
| Szerokość | 5.9 cm |
| Wysokość | 10 cm |