Model plastikowy Samochód 71 Ford Mustang Boss 351 1/25
Symbol: 07699
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 147.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 07699
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 147.00
Samochód 71 Ford Mustang Boss 351 1/25
Mustang Boss 351 z 1971 r., znany jako jeden z najbardziej legendarnych samochodów typu muscle car, przekonuje swoim mocnym silnikiem Cleveland o pojemności 5,8 litra.
Plastikowy model do sklejania Revell nie zawiera w komplecie farb i kleju.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
07699 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:25 |
| Rocznik | 1971 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 12 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 129 |
| Długość | 19.2 cm |
| Szerokość | 7.6 cm |
| Wysokość | 5.4 cm |