Notesik brelok display mix 12 sztuk
Symbol: STN8547
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 141.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STN8547
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 141.00
Brelok Notesik display mix 12 sztuk
Futrzany, wesoły notesik w formie breloczka to idealne miejsce na ważne zapiski. Niewielki rozmiar 10 x 8 cm gwarantuje, że zmieści się w każdej torebce, można go również przypiąć do plecaka. Notes zapinany jest na zatrzask.
Cena za display zawierający 12 sztuk.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
STN8547 |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Materiał | Plusz Papier / Makulatura |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary display: 10 x 16 x 17 cm |