Parking Bosch 5 poziomów
Symbol: 2813
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 190.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2813
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 190.00
5 piętrowy parking garaż Theo Klein zestaw można złożyć w 1 lub 3 lub 5 pięter, zawiera windę, którą można "wciągnąć" resoraki na wyższe piętra, oraz myjnię na poziomie 0
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
2813 |
| Rodzaj | Garaże |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 6 lat |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny Niebieski |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Wysokość | 66 cm |