Pojazd Truckies Pick up
Symbol: 01628
Dostępność: Średnia dostępność 11 szt.
Cena: 25.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 01628
Dostępność: Średnia dostępność 11 szt.
Cena: 25.00
Pojazd Truckies Pick up
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
01628 |
| Rodzaj | Samochody |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Pomarańczowy Czarny |
| Długość | 26.5 cm |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |