Samochód MAN Staż pożarna z drabina,pompa i sygnał
Symbol: BR-02771
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 268.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02771
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 268.00
Samochód MAN Staż pożarna z drabina,pompa i sygnał
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02771 |
| Rodzaj | Strażackie |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Kolor | Czerwony Biały Wzór Szary |
| Długość | 47 cm |
| Szerokość | 17.5 cm |
| Wysokość | 24 cm |