Traktor John Deere do skręcania z 2 przyczepami
Symbol: 3906
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 131.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3906
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 131.00
Traktor John Deere do skręcania z 2 przyczepami
Klein 3906 Traktor John Deere z dwiema przyczepami (z drewnem i wozem na siano)
Dzieci uwielbiają traktory John Deere! Dzięki tej zabawce konstrukcyjnej możesz zbudować własny traktor John Deere z przyczepą w skali 1:24. Wystarczy zamontować opony na podwoziu i przykręcić siedzenie, kabinę kierowcy i maskę silnika, a fajny traktor będzie gotowy. A gdy przyczepa będzie potrzebna, sięgnij po śrubokręt i po kilku zręcznych obrotach można go użyć do transportu bel siana lub drewna. Młodzi mechanicy uczą się w zabawny sposób, jak jest zbudowany pojazd rolniczy, ćwicząc w ten sposób swoje zrozumienie techniczne i umiejętności motoryczne podczas regulacji śrub.
Traktor jest wyposażony w zintegrowany system śrubowy i można go rozmontować na poszczególne części. Składa się z podwozia, dwóch przednich i dwóch tylnych opon, kabiny kierowcy z siedzeniem i dachem, maski, ładowarki czołowej i przeciwwagi. Zestaw zawiera również przyczepę składającą się z ramy przyczepy, drewnianego i siano-wózkowego mocowania oraz czterech opon. Akcesoria obejmują cztery bele siana, cztery pnie drzew i śrubokręt.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
3906 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Traktory |
| Skala | 1:24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 47 cm |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |