Traktor Spychacz + Koparka opakowanie
Symbol: 02080
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 141.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 02080
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 141.00
Super koparka i ładowarka. Wykonana z wysokiej jakości plastiku, spełniającego normy Europejskie. Pojazd posiada 2 mniejsze koła z przodu i dwa większe z tyłu. Pojazd ma podnoszone ramię z przodu z ruchomą łyżką ładującą. Z tyłu znajduje się ruchoma łyżka kopiąca na podnoszonym ramieniu. Ta ciekawa i funkcjonalna zabawka na długość aż 107 cm. Zabawka wytrzymuje ciężar do 100 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
02080 |
| Rodzaj | Koparki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Zielony Żółty |
| Długość | 107 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 70,6x35,2x28 cm |