Traktor manualny Ursus C-360 Double Eagle żółty
Symbol: DO-E238
Dostępność: Średnia dostępność 11 szt.
Cena: 144.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DO-E238
Dostępność: Średnia dostępność 11 szt.
Cena: 144.00
Traktor manualny Ursus C-360 Double Eagle żółty
Żółty duży traktor Ursus w skali 1:10 - zabawkowa replika legendarnej C-360-tki.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
DO-E238 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Traktory |
| Skala | 1:10 |
| Materiał | 600D |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 30 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
Doubleeagle Industry (China)
Shantou City, Guangdong 515800 Chenghai District,Chiny,
515800 Chenghai District
China
trade@doubleeagle.cc