Truxx Straż pożarna z drabiną pudełko
Symbol: 04457
Dostępność: Średnia dostępność 11 szt.
Cena: 48.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04457
Dostępność: Średnia dostępność 11 szt.
Cena: 48.00
Pojazd TRUXX Straż pożarna
Pojazd Truxx wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, o bardzo solidnej konstrukcji.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04457 |
| Rodzaj | Strażackie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czerwony |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 22 cm |