Truxx Traktor z przyczepą do siana w otwartym pudełku
Symbol: 04428
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 71.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04428
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 71.00
Ciągnik Truxx z łyżką i wózkiem wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i bardzo solidnej konstrukcji. W pełni sprawny mechanicznie. Zawiera składaną kabinę oraz figurkę.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04428 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Traktory |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czerwony |
| Długość | 53 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |