Zamiatarka ulic MAN TGS LKW
Symbol: BR-03780
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 321.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-03780
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 321.00
Bruder 03780 Zamiatarka drogowa MAN TGS
Doskonała zabawka edukacyjna, której głównymi cechami są:
Posiada typowe dla zabawek Brudera walory:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-03780 |
| Rodzaj | Zamiatarki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały Czarny Pomarańczowy |
| Długość | 47 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |