Zjeżdżalnia Life Funny ślizg 200cm
Symbol: 7600820405
Dostępność: Średnia dostępność 13 szt.
Cena: 492.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7600820405
Dostępność: Średnia dostępność 13 szt.
Cena: 492.00
Smoby Life Zjeżdżalnia Funny (ślizg 200 cm)
Możliwość podłączenia węża ogrodowego w celu zraszania ślizgu. 84% plastiku użytego do produkcji zjeżdżalni pochodzi z recyklingu. Posiada duże i ergonomiczne obręcze zapewniające bezpieczne wejście na zjeżdżalnię i antypoślizgową drabinkę. Powłoka ANTI-UV chroniąca przed blaknięciem kolorów na słońcu. Wyprodukowana we Francji.
Zabawki francuskiej marki Smoby to ergonomiczne zabawki wspierające zdrowy rozwój dzieci - dzięki stałej kontroli jakości, wieloletniemu doświadczeniu, stosowaniu wysokogatunkowych materiałów, wysokiemu poziomowi świadomości ekologicznej i najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym zapewniamy bezpieczną zabawę. Renoma marki Smoby została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek, a szerokość oferty i różnorodność asortymentu potwierdza jej eksperckość. Smoby słynie z trwałych i bezpiecznych domków dla dzieci, zabawek ogrodowych, jeździków, kącików zabaw czy zabawek edukacyjnych dla niemowląt Little Smoby.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
7600820405 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Długość ślizgu | 200 cm |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Zielony Kremowy Szary Niebieski |
| Wysokość | 118.2 cm |
| Wymiary |
217 x 87.5 x 118.2 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 33,2 x 189,4 x 49,2 cm |
| Oznaczenia | |