Zjeżdżalnia Life XS zielona ślizg 90 cm
Symbol: 7600820629
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 178.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7600820629
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 178.00
Life XS Slide
Ergonomiczna zjeżdżalnia dla najmłodszych! Smoby Life XS to sprytna konstrukcja zapewniająca kompaktowe wymiary i łatwe przechowywanie (drabinkę można odczepić i schować pod zjeżdżalnią).
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
7600820629 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Długość ślizgu | 90 cm |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Zielony |
| Wysokość | 75 cm |
| Wymiary |
125 x 50 x 75 cm |
| Oznaczenia | |