Brona rotacyjna Potinger Lion 3002
Symbol: BR-02346
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 68.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02346
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 68.00
Brona rotacyjna Potinger Lion 3002
Brona rotacyjna Potinger Lion jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02346 |
| Rodzaj | Rolnicze |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Skala | 1:16 |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czerwony Żółty |
| Długość | 14 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 10 cm |