Puszka do przechowywania aut Hot wheels
Symbol: 2883
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 48.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2883
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 48.00
Puszka do przechowywania aut Hot wheels
Znana z zabawek wykonanych w doskonałej jakości firma Klein postanowiła zadowolić także wielbicieli marki Hot wheels. Specjalnie zaprojektowana metalowa walizka na samochodziki pozwoli uporządkować, przechować lub przetransportować bezpiecznie aż 18 aut.
Cała walizeczka wykonana jest z metalu i zadrukowana obrazkami aut Hot Wheels oraz logo serii.
Na górze znajduje się wygodna, pomarańczowa rączka .Przed niekontrolowanym otwarciem się skrzyneczki, zabezpiecza metalowe zamknięcie - klips.
W środku znajduje się wkładka z przegródkami na samochodziki, wykonana z lekko przezroczystego tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Wszystkie przegródki mają jednakowy wymiar i mieszczą się w nich resoraki standardowej wielkości. Wszyskie auta zaparkowane są w taki sposób, że po otwarciu walizeczki każde z nich jest widoczne i bardzo szybko można wyjąć pożądany model.
W zestawie nie ma samochodzików.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
2883 |
| Marka | Hot Wheels |
| Rodzaj | Inne |
| Materiał | Metal Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Niebieski Pomarańczowy Wzór |
| Długość | 20 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 9 cm |