Koparka EcoActives 37 cm
Symbol: 04211
Dostępność: Duża dostępność 30 szt.
Cena: 36.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04211
Dostępność: Duża dostępność 30 szt.
Cena: 36.00
EcoActives Koparka 37 cm
Koparka wyprodukowana w ekologiczny sposób z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu oraz domieszek drewna. Posiada ruchome elementy. Kabina na zawiasach.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04211 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Koparki |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary Żółty |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |