Kultywator Lemken Koralin 9
Symbol: BR-02228
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 188.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02228
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 188.00
Kultywator Lemken Koralin 9 Bruder 02228
Rolnictwo musi stale dostosowywać się do nowych wyzwań, takich jak mniejsza ilość opadów i większa susza. Aby sprostać temu wyzwaniu, kultywator Koralin oferuje wszechstronne rozwiązanie do delikatnej uprawy pól rolnych. To nowoczesne urządzenie do obróbki pól jest nowe w skali 1:16 w tematyce rolnictwa BRUDER. Za pomocą dźwigni na podwoziu można przełączyć z trybu jazdy na tryb pracy w polu. Oba duże boczne elementy z wiernymi detalami talerzy i zębów można złożyć do góry na czas transportu. Po opuszczeniu tych elementów, wraz z działającymi wałami i zębami, ukazują one imponujący rozmiar tego urządzenia ciągnionego, tak jak oryginał. Jako ciągnik do tej imponującej kombinacji brony talerzowej i kultywatora doskonale pasują traktory serii 3000 i 4000 BRUDER.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02228 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Inne |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) ABS |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Niebieski |
| Długość | 49.2 cm |
| Szerokość | 45.8 cm |
| Wysokość | 7.2 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |