Pojazd Big Adventures Safari SUV
Symbol: 662140EUC
Dostępność: Duża dostępność 30 szt.
Cena: 106.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 662140EUC
Dostępność: Duża dostępność 30 szt.
Cena: 106.00
Pozwól im odkrywać z Big Adventures. Te zabawkowe pojazdy łączą zabawę, zabawę i naukę z prawdziwymi, działającymi narzędziami STEM. Posadź dzieci za sterami własnych przygód, pozwalając im rozwijać wyobraźnię, odkrywać nowe światy i wychodzić na zewnątrz. Przygoda czeka!
SUV Safari zawiera trzy odłączane narzędzia: lornetkę, latarkę i kompas. Obracające się koła odłączają się od SUV-a Safari i stają się lornetką o 3-krotnym powiększeniu. Reflektory SUV-a Safari stają się działającą latarką. A tylna opona SUV-a Safari to prawdziwy kompas północy.
Dzięki zabawkom Big Adventures chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 lat mogą odkrywać świat na zewnątrz lub w dowolnym miejscu.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
662140EUC |
| Rodzaj | Samochody |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Beżowy Czarny Szary |
| Długość | 17.78 cm |
| Szerokość | 11.43 cm |
| Wysokość | 12.7 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 27,94 x 13,33 x 33,02 cm |