Przyczepa wywrotka dwuosiowa czerwona
Symbol: BR-02211
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 94.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02211
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 94.00
Przyczepa wywrotka dwuosiowa czerwona
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02211 |
| Rodzaj | Rolnicze |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Skala | 1:16 |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Długość | 39 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | 14.5 cm |