Truxx Ładowarka 37 cm
Symbol: 04402
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 33.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04402
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 33.00
Dwukolorowa ładowarka o długości 37 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce. Figurka w zestawie.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04402 |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czarny Żółty |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 17 cm |