Wywrotka 27 cm
Symbol: 04400
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 29.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04400
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 29.00
Kolorowa wywrotka o długości 27 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, wagonik można przechylić aby wysypać np. piasek. Figurka w zestawie.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04400 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Niebieski Czerwony Srebrny |
| Długość | 27 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 16 cm |