Wywrotka EcoActives 27 cm
Symbol: 04210
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 36.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04210
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 36.00
EcoActives Wywrotka 27 cm
Wywrotka wyprodukowana w ekologiczny sposób z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu oraz domieszek drewna. Posiada ruchome elementy i zabezpieczenie przed niechcianym przewróceniem. Kabina na zawiasach.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04210 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary Żółty |
| Długość | 27 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |