Wywrotka z Blokadą 63 cm
Symbol: 02031
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 91.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 02031
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 91.00
Super wywrotka Mercedes Giants Dump Truck, model ACTROS, trójosiowa, z czerwona kabiną, czarnym podwoziem i żółtą naczepą. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, spełniających normy Europejskie. Pojazd posiada blokadę naczepy, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie na nim siadać. Ta funkcjonalna wywrotka ma 63 cm długości i wytrzymuje obciążenie do 150kg.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
02031 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czerwony Żółty |
| Długość | 63 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 34.5 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 70,6x35,2x28 cm |